sıcak hadde kare çelik çubuk
 

Kare Çelik Çubuk Nedir


Paslanmaz kare çelik çubuklar sertlikleri, kuvvetleri ve yüksek aşınma dirençleriyle bilinir. Bunlar daha çok endüstriyel ekipman için orta ila büyük boyutlu bileşenler üretmek için kullanılır. Kare çelik çubuklar yine, üretim endüstrisinde geniş uygulama alanına sahip popüler kategorilerden biridir.

Kullanım Alanları: Makine parçaları, bağlantı elemanları ve ekipman yapım endüstrisinde yayın olarak kullanılırlar.

Kalite kontrol sertifikalandırması imalat endüstrisindeki rolünün belirlenmesinde kritik bir rol oynamaktadır. Kompozisyon analizi, iç hata testleri ve ultrasonik testler, yüzey, çekme dayanımı ve diğer mekanik ve kimyasal özellikler testleri, sadece çubukların değerini kanıtlamak için değil, aynı zamanda amaçlanan son kullanım için uygunluklarını arttırmak için de sürekli olarak yapılır.
 

Kare Çelik Çubuk Fiyatları


Kare çelik çubuk fiyatları istenilen malzemenin cinsine, ebatlarına ve ağırlığına göre değişiklik göstermektedir. Kare çelik çubuk fiyatı almak için bizi 0262 658 81 37 numaralı telefondan arayabilir ya da aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.


Bize Ulaşın T: +90 262 658 81 37-38
E: info@uslularhadde.com
A: Şekerpınar Mah. Marmara Geri Dönüşümcüler Koop. Göktürk Sk. No:51 Çayırova / Kocaeli


Bizi Takip Edin
Facebook Instagram Twitter
Bu site ankaplus Kurumsal Web Tasarım Paket sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için kişisel verileri koruma politikamız doğrultusunda çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası metnini inceleyiniz.