sıcak hadde yuvarlak çelik çubuk
 

Yuvarlak Çelik Çubuk Nedir


Paslanmaz çelik yuvarlak çubuk, makine parçaları yapımı endüstrisindeki en önemli oyuncular arasında öne çıkan bir üründür. Paslanmaz çelik yuvarlak çubuklar kolayca aletlerle kesilebilir ve işlenebilir. Bu nedenle, makine parçaları ve otomotiv parçaları oluşturmak için yuvarlak çubuklar seçilmiştir. Mükemmel korozyon direnci özelliği nedeniyle, paslanmaz çelik yuvarlak çubukların üretiminde kullanılır.

Kullanım Alanları: Makine parçaları, bağlantı elemanları, ızgaralar, imalat ve inşaat endüstrisinde yayın olarak kullanılırlar.

Kalite kontrol sertifikalandırması imalat endüstrisindeki rolünün belirlenmesinde kritik bir rol oynamaktadır. Kompozisyon analizi, iç hata testleri ve ultrasonik testler, yüzey, çekme dayanımı ve diğer mekanik ve kimyasal özellikler testleri, sadece çubukların değerini kanıtlamak için değil, aynı zamanda amaçlanan son kullanım için uygunluklarını arttırmak için de sürekli olarak yapılır.
 

Yuvarlak Çelik Çubuk Fiyatları


Yuvarlak çelik çubuk fiyatları istenilen malzemenin cinsine, ebatlarına ve ağırlığına göre değişiklik göstermektedir. Yuvarlak çelik çubuk fiyatı almak için bizi 0262 658 81 37 numaralı telefondan arayabilir ya da aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.


Bize Ulaşın T: +90 262 658 81 37-38
E: info@uslularhadde.com
A: Şekerpınar Mah. Marmara Geri Dönüşümcüler Koop. Göktürk Sk. No:51 Çayırova / Kocaeli


Bizi Takip Edin
Facebook Instagram Twitter
Bu site ankaplus Kurumsal Web Tasarım Paket sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için kişisel verileri koruma politikamız doğrultusunda çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası metnini inceleyiniz.