soğuk çekilmiş kare çelik çubuk

Soğuk Çekilmiş Paslanmaz Çelik Kare Çubuk


Östenitik Paslanmaz Çelik Kare Çubuk


304 kalite en çok kullanılan ve en çok kullanılan paslanmaz çeliktir, diğerlerinden daha geniş çeşitlilikte formlarda, ürünlerde ve yüzeylerde mevcuttur. Aslında, östenitik paslanmaz çelik, genel paslanmaz çelik üretiminin yaklaşık% 70'idir. Kare çelik çubuk yüksek nikel ve krom bileşimi nedeniyle manyetik değildir. Tüm paslanmaz çelik grupların korozyona en dayanıklısıdır.

Ayrıca, östenitik paslanmaz çelik kare çubuk mükemmel mekanik özellikler sağlar. Soğuk işlemle sertleştirilebilir, ancak ısıl işlemle sertleştirilemez.
 

Martensitik Paslanmaz Çelik Kare Çubuk


Martensitik paslanmaz çelikler, ısıl işlemle sertleştirilebilen ve östenitik veya ferritik paslanmaz çelikler gibi korozyona dayanıklı olmasalar bile, aşınmaya dayanıklı olacak bir paslanmaz çelik alaşımı olarak tasarlanmıştır. Martensitik paslanmaz çelik kare çubuk oldukça kolay işlenebilir ve aşınmaya karşı son derece dayanıklı olduğu bilinmektedir.
 
Soğuk Çekilmiş Paslanmaz Çelik Kare Çubuk Fiyatları

Soğuk çekilmiş çelik kare çubuk fiyatları istenilen malzemenin cinsine, ebatlarına ve ağırlığına göre değişiklik göstermektedir. Soğuk çekilmiş çelik kare çubuk fiyatı almak için bizi 0262 658 81 37 numaralı telefondan arayabilir ya da aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.


Bize Ulaşın T: +90 262 658 81 37-38
E: info@uslularhadde.com
A: Şekerpınar Mah. Marmara Geri Dönüşümcüler Koop. Göktürk Sk. No:51 Çayırova / Kocaeli


Bizi Takip Edin
Facebook Instagram Twitter
Bu site ankaplus Kurumsal Web Tasarım Paket sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için kişisel verileri koruma politikamız doğrultusunda çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası metnini inceleyiniz.